Pánske merino tričko Mid-WEIGHT 175

1210 

M - Medium
M - Medium
L - Large
L - Large
XL - Large
XL - Large
XXL - Large
XXL - Large
Vyčistit
modra
modrá
Počet:

Pánské merino tričko Mid-WEIGHT 175 s krátkým rukávem. Je vyrobena z nejjemnější 100% merino vlny o kvalitě 16,5 mikronu, která zaručuje mimořádnou měkkost a hebkost na dotek. Tričko má standardní oblíbenou gramáž materiálu 175 gr/m2 a je střiženo ve volnějším střihu pro všestranné celoroční použití nebo jako vrstva pod jiné oblečení. Merino vlna je známá svými termoregulačními vlastnostmi, což znamená, že udržuje tělo v teple, když je chladno, a zároveň odvádí vlhkost, aby udržovala příjemné tělesné klima v teplejších podmínkách.

  • Super jemná merino vlna s kvalitou 16,5 mikronu.
  • Ploché švy, které nedřou na těle
  • Gramáž merino materiálu 175g/m2
  • Ekologický materiál
  • Ideální pro turistiku i každodenní nošení

Odolnost proti zápachu: Vlna merino má přirozenou schopnost eliminovat pachy. Díky antibakteriálnímu povlaku se minimalizuje tvorba bakterií a zápachu, takže vaše tričko zůstane déle svěží i po delším nošení.

Přirozená ochrana proti UV záření: Merino vlna poskytuje přirozenou ochranu před škodlivým UV zářením. Díky své struktuře poskytuje další ochrannou vrstvu pro vaši pokožku.

Mimořádná odolnost proti vlhkosti: Merino vlna dokáže absorbovat vlhkost až 30 % své hmotnosti a zároveň je suchá na dotek. To umožňuje udržet pokožku v suchu i při pocení nebo ve vlhkém prostředí.

Kvalitní slovenská výroba

Vše, co se vám dostane do rukou, je navrženo a vyrobeno s precizností a láskou na Slovensku.

Bezplatná výměna zboží – nejste si jistí, jakou velikost zvolit? Žádný problém! V případě, že vám nesedne velikost, zašleme vám kurýrem bezplatně jinou a vámi objednanou od vás převezmeme zpět.

Použití:
cestování, každodenní nošení, outdoorové aktivity
Materiály:
100% merino vlna

Vyberte si z ostatních kategorii